NotÝcies i Agenda arrow NotÝcies i Agenda arrow Darrers arrow Nova publicaciˇ sobre la portada del monestir de Ripoll
Nova publicaciˇ sobre la portada del monestir de Ripoll

Properament sortirà a la venda un nou llibre sobre la portada del monestir de Santa Maria de Ripoll. Es tracta d'un volum editat per l'Ajuntament de Ripoll, el Patronat del Monestir i el Centre d'Estudis Comarcals del Ripollès i consisteix en un recull fotogràfic de gran interès per a qualsevol persona interessada en el monument ripollès.

Els membres del Centre d'Estudis Comarcals del Ripollès tindran un descompte d'un 30 % sobre el preu de venda, fet que suposa un descompte pràcticament equivalent o superior al cost de la quota de soci. Per tant, és un avantatge important per als socis i una bona ocasió d'associar-se per aquelles persones que encara no formen part de la nostra entitat. Podeu adherir-vos a la nostra entitat a través del correu electrònic Aquesta adreša de correu electr˛nica estÓ protegida contra els robots d'spam, necessites activar Javascript per veure-la o clicant aquí.

 
< Anterior   SegŘent >
(C) 2005 Centre d'Estudis Comarcals del Ripollès